Pracovne miesta

Partnerské stránky

Wellness Rosnička
 
 
 

Reštaurácia

Reštaurácia-akú ste potrebovali ?

Skúsili sme sa odlíšiť a postaviť pre vás niečo pekné, kde sa rýchlo najete. To bola prostá myšlienka na začiatku a nakoniec to dobre dopadlo. Tešíme sa čoraz väčšej návštevnosti a to je len dôkazom,že ideme správnym smerom, aj keď viem,že stále je čo vylepšovať. Ale trochu k našej reštike.

Výrobná sféra je postavená na dvoch veľkých najmodernejších konvíkoch, ktoré sú schopné priebežne zásobovať výdajnú linku grilovanými, varenými a pečenými dobrotami. Keďže sami zbožňujeme grilované veci, tak toto je naše jadro. Viem, že to má dosť ďaleko od módnych trendov v stravovaní, ale žijeme len raz, nie? Takže konvíky ( teda konvektomaty ) idú aj cez noc, a to automaticky, aby náš kuchťo našiel ráno prvé jedlá "práve napečené " a mohol ich ponúknuť ihneď  do výdaja. Slúžia okrem iného aj na prihrievanie, dokážu upariť knedľu aj parenú buchtu, do zlatíčka do ružova bravčové kolienko, do chrumkava rebierko či kuriatko a sú kuchťovou hlavnou oporou.

Samozrejme,že ponúkame celú škálu tradičných slovenských domácich jedál, vlastné knedle, parené buchty a žiadne polotovary.Nevyhnete a ani jedlám vyslovene zeleninovým, nemäsitým i múčnym.Slepačí vývar nie je bujón, ale je z naozajstnej sliepky, pekne dlho trápenej, (po smrti) vo vode, aby mastné oká vyplávali na povrch taniera,tak ako si to predstavujete u babky.

Svoje miesto v našej kuchyni našla najmodernejšia technológia varenia ako aj uchovávania stravy , samozrejme podľa HACCP, takže kozmonauti sú tiež vítaní. Všetky výrobné procesy sú tak šetrné k potravine, aby v nej ostalo čo najviac látok , ktoré zdravé telo potrebuje,či už sa jedná o bielkoviny, vitamíny, alebo o čo najmenšiu stratu vlastných tekutín. Vedeli ste ,že napríklad bravčovú krkovičku pre vás pečieme s teplotnou sondou na 80*C plne automaticky? No a potom je mäsko mekučké, hebunké a samo sa skĺzne dolu hrdlom?

V našej kuchyni používame len to najlepšie na trhu, vždy čerstvé a vždy kvalitné, na čo osobne dozeráme. Žiadne kompromisy, proste nám záleží na tom, aby ste sa najedli ako u mamy, či u starej mamy :-)

Prajeme vám všetkým dobrú chuť! Šťastnú cestu!!

Denné menu

Menu na celź týždeň

Anketa

Prosím ohodnoťte kvalitu jedla :-)


Výborne
Chválitebne
Dobre
Dostatočne
Nedostatočne